G10-18-0160 160MM 1000V KOMBİNE PENSE/VDE
Kategori
Marka
Stok Kodu
G10-18-0160
Stok Miktarı
12 Adet
Fiyat
964,00 TL + KDV
Havale
781,20 TL (%3,00 havale indirimi)
* 88,62 TL den başlayan taksitlerle!
%30
1.156,80 TL
805,36 TL
💸 Havale / EFT'ye Özel %3 İndirimle 781,20 TL
Adet
Teklif Al
Uzunluk (mm&inch) 160 - 6"
Ölçü (mm) 1.8
1000V AC ve 1500V DC gerilim izolasyonu, yumuşak ve sert teller için kesici ağızlar, özel alet çeliği, parlak krom kaplı yüzey, DuoTech ergonomik sap DIN EN 60900: 2004 Standardına göre test edilmiştir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
G10-18-0160 160MM 1000V KOMBİNE PENSE/VDE G10-18-0160