G10-18-0200 200MM 1000V KOMBİNE PENSE/VDE
Kategori
Marka
Stok Kodu
G10-18-0200
Stok Miktarı
4 Adet
Fiyat
1.154,00 TL + KDV
Havale
935,17 TL (%3,00 havale indirimi)
* 106,08 TL den başlayan taksitlerle!
%30
1.384,80 TL
964,10 TL
💸 Havale / EFT'ye Özel %3 İndirimle 935,17 TL
Adet
Teklif Al
VDE 0682 Teil 201, DIN ISO 5746
1000V AC ve 1500V DC gerilim izolasyonu
Yumuşak ve sert teller için kesici ağızlar
Özel alet çeliği
Parlak krom kaplı yüzey
DuoTech ergonomik sap
L mm/inch:200mm / 8"
Ø: 1,8mm
L3: 35mm
W3:23mm
W4:4,7mm
t1: 9,8mm
Ağırlık: 200gr
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
G10-18-0200 200MM 1000V KOMBİNE PENSE/VDE G10-18-0200