G15-18-0160 160MM 1000V KARGABURUN/VDE
Kategori
Marka
Stok Kodu
G15-18-0160
Stok Miktarı
9 Adet
Fiyat
1.000,00 TL + KDV
Havale
810,38 TL (%3,00 havale indirimi)
* 91,93 TL den başlayan taksitlerle!
%30
1.200,00 TL
835,44 TL
💸 Havale / EFT'ye Özel %3 İndirimle 810,38 TL
Adet
Teklif Al
Uzunluk (mm&inch): 160 - 6”
Ölçü : 1.6 mm
L3: 50,3 mm
W3: 17 mm
W4: 3.4 mm
T1: 8.9 mm
Ağırlık: 140 gr
VDE 0682 Teil 201, DIN ISO 5745
1000V AC ve 1500V DC gerilim izolasyonu
Yumuşak ve sert teller için kesici ağızlar
Özel takım çeliği
Parlak krom kaplı yüzey
DuoTech ergonomik sap
DIN EN 60900: 2004 Standardına göre test edilmiştir
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
G15-18-0160 160MM 1000V KARGABURUN/VDE G15-18-0160