Stanley SXUP750PTE 750 W Kirli Su Dalgıç Pompa
Marka
Stok Kodu
ZM_SXUP750PTE
Stok Miktarı
15 Adet
Fiyat
4.029,70 TL + KDV
Havale
4.690,57 TL (%3,00 havale indirimi)
* 532,08 TL den başlayan taksitlerle!
4.835,64 TL
💸 Havale / EFT'ye Özel %3 İndirimle 4.690,57 TL
Adet
Teklif Al
Motor Gücü: 750 W
Voltaj: 230 V / 50 Hz
Maksimum Basınç: 0,8 Bar
Maksimum Akış Hızı: 13.500 lt/sa
Maksimum Daldırma Derinliği: 7 mt
Maksimum Su Sıcaklık: 35 C°
Maksimum Su Emme Seviyesi: 45 mm
Koruma Sınıfı: IPX8
Ağırlık: 5,94 kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stanley SXUP750PTE 750 W Kirli Su Dalgıç Pompa ZM_SXUP750PTE