Stanley SXUP750XCE 750 W Temiz Su Dalgıç Pompa
Marka
Stok Kodu
ZM_SXUP750XCE
Stok Miktarı
40 Adet
Fiyat
4.513,50 TL + KDV
Havale
5.253,71 TL (%3,00 havale indirimi)
* 595,96 TL den başlayan taksitlerle!
5.416,20 TL
💸 Havale / EFT'ye Özel %3 İndirimle 5.253,71 TL
Adet
Teklif Al
Motor Gücü: 750 W
Voltaj: 230 V / 50 Hz
Maksimum Basınç: 0,85 Bar
Maksimum Akış Hızı: 11.000 lt/sa
Maksimum Daldırma Derinliği: 7 mt
Maksimum Su Sıcaklık: 35 C°
Maksimum Su Emme Seviyesi: 23 mm
Koruma Sınıfı: IPX8
Ağırlık: 5,90 kg
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Stanley SXUP750XCE 750 W Temiz Su Dalgıç Pompa ZM_SXUP750XCE